fbpx

REZERWACJA ONLINE

Zarezerwuj wizytę online otrzymasz 10% rabatu

ZAREZERWUJ TERMIN
CHIP TUNING

Potrzebujesz więcej MOCY w swoim aucie Tuning.

Tuning elektroniczny daje najlepsze efekty w silnikach z turbodoładowanych diesel i benzyna. Dzięki zmianie oprogramowania auto lepiej przyspiesza, szybciej reaguje na pedał gazu i ma bardziej elastyczny silnik. To nie tylko wpływa na większą radość z jazdy, ale tym samym staje się ona bezpieczniejsza, ponieważ pozwala na szybsze wyprzedzanie innych pojazdów czy omijanie przeszkód na drodze.

Cennik Chiptuning

Podnoszenie Mocy Chiptuning od 700 PLN Auta Osobowe
Podnoszenie Mocy Chiptuning od 900 PLN Auta Dostawcze
Podnoszenie Mocy Chiptuning od 1100 PLN Auta Ciężarowe
Podnoszenie Mocy Chiptuning od 1100 PLN Sprzęt Rolniczy
Podnoszenie Mocy Chiptuning od 700 PLN Sprzęt Motorowodny

PODNOSZENIE MOCY CHIPTUNING ECO TUNING GORZÓW

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tuningu modyfikacji sterownika silnika w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszynach rolniczych.

 • Auta osobowe tuning
 • Auta dostawcze tuning
 • Auta ciężarowe tuning
 • Sprzęt budowlany tuning
 • Łodzie Skutery tuning

POPULAR QUESTIONS

 • Czy zmiana parametrów sterownika silnika ma wpływ na żywotność pojazdu ?

  Aby kierowca wyczuł wyraźną różnicę na lepsze, ale z drugiej strony miał pewność, że samochód będzie nadal dobrze funkcjonował przez długie lata, wystarczy podniesienie mocy silnika o 10-20 procent. Większe może spowodować awarie układu przeniesienia napędu, poza tym fabryczne hamulce lub zawieszenie mogą nie sprostać nowym osiągom. Wtedy te elementy również trzeba dostosować do tuningowych zmian.

 • Czy auto po chiptuningu będzie mniej paliło ?

  Częste pytanie – dzięki modyfikacji jednostki sterującej poprawia się elastyczność i przebieg momentu obrotowego, oraz na korekcie zapłonu (czy też w dieslach – kąta wtrysku i ilości wtrysku wstępnego) oraz w silnikach z regulowanym ciśnieniem wtrysku (takich jak benzynowe silniki TSI, TFSI, THP, SCTI i podobne, oraz w dieslach common-rail) – na podniesieniu ciśnienia wtrysku przy skróceniu jego czasu trwania. Wszystko zależy jak będziemy korzystać z mocy w aucie.

 • Czy uszkodzony EGR TURBO może być przyczyną zapchania DPF?

  Wszystkie uszkodzenia mechaniczne i elektryczne w układzie recyrkulacji spalin i turbo są częstym powodem niedrożności filtrów cząstek stałych. Zmienia się mieszanka paliwowo-powietrzna, która nie ulega prawidłowemu spaleniu i powstaje duża ilość sadzy która zapycha układ wydechowy.

Kontenery Gorzów