fbpx

REZERWACJA ONLINE

Zarezerwuj wizytę online otrzymasz 10% rabatu

ZAREZERWUJ TERMIN

Usuwanie Adblue

Modyfikacje Adblue

Usuwanie Adblue

Modyfikacje Usuwanie Adblue EGR DPF SCR Gorzów Berlin

Oferujemy szeroki wachlarz modyfikacji usuwanie systemów oczyszczania spali takich jak system recyrkulacji spalin EGR, oczyszczania spalin DPF FAP SCR ADBLUE

Bezpieczna ingerencja polegającej na przeprogramowaniu sterownika pojazdu i uśpieniu systemu SCR z poziomu komputera. Usuwanie AdBlue jest całkowicie bezpieczna i odwracalna dla Twojego auta, pojazdu ciężarowego lub maszyny budowlanej.

CENNIK MODYFIKACJI

Modyfikacje układu Adblue od 700 PLN
Modyfikacje układu EGR od 400 PLN
Modyfikacje układu DPF od 500 PLN
Modyfikacje układu KLAP od 400 PLN
Modyfikacje układu START/STOP od 300 PLN

Usuwanie Adblue EGR DPF

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie modyfikacji usuwania układów oczyszczania spalin filtrów cząstek stałych DPF FAP SCR ADBLUE. W pojazdach osobowych i dostawczych oraz cieżarowych. Zajmujemy się również regeneracją filtrów dpf i fap.

  POPULARNE PYTANIA DPF FAP ADBLUE

  • Czy jazda po mieście skraca żywotność filtra DPF FAP ?

   Niestety jazda po mieście na krótkich odcinkach powoduje częste nagromadzanie się sadzy w filtrze i częste nieskuteczne próby wypalenia. W procesie tym powstaje duża ilość popiołów, które skracają żywotność filtra.

  • Czy zapachnie filtra może być wynikiem uszkodzenia sondy ?

   Częste awarie układu oczyszczania spali Filtrów DPF FAP są wynikiem niesprawnych czujników w aucie takich jak: sonda szerokopasmowa, czujniki temperatury spalin, czujnik różnicy ciśnień. Dokładna diagnostyka pozwala wyeliminować w przyszłości nie potrzebne koszty związane z ponownym czyszczenie filtra.

  • Czy uszkodzony EGR TURBO może być przyczyną zapchania DPF ?

   Wszystkie uszkodzenia mechaniczne i elektryczne w układzie recyrkulacji spalin i turbo są częstym powodem niedrożności filtrów cząstek stałych. Zmienia się mieszanka paliwowo-powietrzna, która nie ulega prawidłowemu spaleniu i powstaje duża ilość sadzy która zapycha układ wydechowy.

  Kontenery Gorzów